Már lehet jelentkezni a Cégek Éjszakája programjaira

Már lehet jelentkezni a szeptember 24-ei Cégek Éjszakája regisztrációhoz kötött ingyenes karriernap programjaira – hívta fel a figyelmet a szervező cég szerdán az MTI-hez eljuttatott közleményében.

A tájékoztatás szerint a rendezvény célja, hogy a vállalatok – amelyek elsősorban az informatikai, gazdasági, szolgáltatói szektorból kerülnek ki – megmutathassák, milyen értékeket képviselnek, hogyan dolgoznak, milyen jövőt nyújtanak munkatársaiknak.

Deák-Nagy Csilla, a rendhagyó karriernap főszervezője a közleményben kiemelte, a Cégek Éjszakája teljesen átköltözik az online térbe, a rendezvényre várnak mindenkit, aki pályakezdő, vagy többéves tapasztalattal rendelkezik, irodai környezetben dolgozik és beszél angolul.

2020. szeptember 16.

(MTI)