A Határ út metróállomáshoz kapcsolódó gyalogos-aluljáró felújítása miatt változik a csomópontban a gyalogos és a közúti közlekedés – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták, a bontási munkák előrehaladása miatt a kivitelező szerdán hozzálátott a munkaterület elkerítéséhez az üzletsoroknál és az üzemi térnél. A BKK bérlet- és jegyautomatái továbbra is elérhetők – tették hozzá.
Június 13-tól nem lehet közlekedni az Üllői út és a Vak Bottyán utca közötti jobbra kanyarodó sávon a lift építéséhez szükséges felvonulási terület miatt. A lezárás nem érinti a kerékpárút átvezetését. Az 50-es villamos peronja mellett lévő buszmegállók megmaradnak – olvasható a tájékoztatásban.
2022. június 2.
(MTI)